Dnes žijeme sportovně. Ve většině rozlehlých měst se každoročně běhají maratony. Chodíme do posilovny a na bazény.

Už od někdejších dob, sport byl jedním z důležitých setkání. Do sportu započítáváme gladiátorské závody, závody koní a hodně dalšího. Všichni máme rádi cosi ze sportu. I procházka do parku, po lese případně v obci se počítá jako tělesná námaha. Sport je dobrý€náležitý ne jenom na zeštíhlení, ale též podporuje čelit různým nepříjemným pocitům.

kolo
Autor: ...some guy
Źródło: http://www.flickr.com
Díky fyzické námahy se v těle povolují hormony, jako je endorfin, jaké nám pomáhají žít ve sníženém napětí. Jsme příznivě naladění a lépe usměrňujeme životní, pracovní situace. sportovní centra, do jakých si chodíme trénovat, jsou většinou vymalovaná bílou barvou. Pro inspiraci účastníku, bych zdi, netradičním metodou vylepila fototapety (http://demural.cz/fototapety/sport (http://demural.cz/fototapety/sport)). Takové fototapety sport, na jakých budou umístění sportovci či různorodé cvičení můžou většinu v posilovně více motivovat. Za podmínky, že máme doma nevelkou posilovnu, popřípadě pokoj, kde rádi cvičíme, i tam si můžeme vylepit fototapety sport. Sami si je můžeme navrhnout, s pomocí nynější technologii. Na fototapety si smíme nechat vytvořit vlastní portrét, jaký je pro nás inspiraci a okamžitě se nám bude lépe cvičit a též se nám častěji bude chtít. Dnes se můžeme shlédnout rovněž ve školní tělocvičně s různými inspirativními nápisy, jako je „Nevzdávej se“. Proč bychom nesměli to mít i doma? Použijme veškerou věc, která nám je k použití. Jestliže doma cvičíme na rotopedu, můžeme ho postavit před okno na nový vánek, popřípadě si právě vylepit zeď fototapetou se sportovním námětem.plavání
Autor: isox4
Źródło: http://www.flickr.com
Čím více budeme pociťovat sportovní atmosféru, sportovní kresby okolo sebe, tím více se nám bude chtít něco dělat. Fototapety sport smíme užit všude tam kde cvičíme ale ne jenom v takových místnostech. Závisí na nás, co kde a jak vykonáváme. Pokud je pro nás něco inspiraci, nenechávejme to na příště, ale pusťme se do toho okamžitě. Je jednodušší utvořit něco dneska a zítra mít úspěch, nežli to oddalovat na později a naříkat, že už nic nezvládneme - další četba (další četba).