Jak dekorovat stěny kuchyní?

V poslední době velmi modní je provensalský styl kuchyň. Pokud chcete se dozvědět jak vypada takový styl nutně musíte si přečist naš článek. V naším článku se snažime nalézt odpověď na otázku o nejpopularnější typy kuchyňských tapet.
kuchyně
Autor: Myin.pl
Źródło: Myin.pl
Proč styl provensalský je tak modní? Otázka může byt jednodušší než myslíte. Jde především o elegance a jednoduchost. Nejdůležitější atributy jsou jasné odstíny a užítí přírodních materiálů. Největším hitem je dřevěný kuchyňský nábytek. Díky světlým odstínům každá kuchyňě je vkusná. Pokud máte doopravdy nevelkou kuchyně je to ideální způsob, aby optický zvětšít mistnost.Jsme pevný, že zajímá Vas odkud vůbec pochází provensálský styl. Odpověď je velice jednoduchá. Styl provensálský má svůj začátek ve Francie, v oblastí Provence, která se nachází v jihovýchodní Francii. V Provenci můžete nalézt opravdu pěknou přídodu – hory a moře. Velmi typické pro Provenci jsou levandulové pole. Tento region je slavný z důvodu hezkých a typických pro této oblasti rustikálních dřevních domů.

Kuchyň v provensálském stylu je opravdu velice významným prostorem. Občas kuchyň je pro nas nejpodstatnějším prostorem v celém domu. V provensálském stylu je to místo plný harmonie a útulnosti. Mnoho lidí nejvíc času tráví v kuchyní. Je to nejen místo, ve kterým připravujeme jídlo, ale nejčastějí je to prostor, kde se setkáváme s rodinou a známými.

kuchyně
Autor: homestilo
Źródło: http://www.flickr.com
Neobyčejně zakládní jsou zdí našeho domu. Důležité je, abyste dobře přemysleli výběr barvy. Pamatujte, že není lekhé často měnit barvu stěn. Charakteristické pro provensálský styl jsou pastelové barvy jako například barvá krémová nebo růžová a jasná fialková. Jestli preferujete tapety doopravdy zajímavým řešením jsou plakáty do kuchyně (plakáty do kuchyně). Můžete vybírat různorodné typy plakátu, které jsou pěknou dekorací místností. Nejlepší myšlenkou v případě provensálského stylu budou plakáty do kuchyně http://demural.cz/plakaty/kuchyne (http://demural.cz/plakaty/kuchyne) - s motivem květin nebo jiných rostlin.

Pokud jde o kuchyňský nábytek pravdivým hitem jsou prosklené skříně, ve kterých můžete skladovat ozdobené talíře a šálky z porcelánu. Velice pozoruhodný je způsob, ve který se ozdobí stěny – občas na zdích se věší malé talíře z porcelánu. Efekt je opravdu skvělý. Kromě toho pamatujte o velkým dřevním stolu, pří kterém budete mohli společně s rodinou trávit čas.

Provensálský styl je doopravdy pěkný. Musíte jen mít na pamětí několik pravidel, díky kterém vybavení kuchyní bude velmi snadné. Výsledky vybavení prostoru v provensálským stylu mohou být překvapující.