Jak přilepovat tapety na poškozené dveře.

Občas je tak, že není nutné nabyvání nových předmětů – stačí je jenom restaurovat. Dobrým přikládem jsou dveře. Není smysl kupovat nové, lepší je restaurace. Je to lacinější a nikdo z nás nechce zbytečně vyhazovat prachů.
Moderní tapety na zed
Źródło: http://demur.pl
Hodně výborným nápadem jsou samolepící tapety na dveře. Proč? Z toho důvodu, že jsou neobvykle jednoduché v použítí a můžete je najít v různých vzorech. Je to jednodušší a lacinější řešení než malování dvěří. Zakládní je též to, že samolepící tapety jsou mnoho čístější než barvidla.

Na počatku musíte vyjmout dveře z pantů a odmontovat kliku. Pozděj určitě je potřeba dveře umýt a očistít. Musíte znát přesnou velikost dveří, abyste věděli kolik samolepící tapety musite nabyt. Důležité je, aby pamatovat o několika zásadech. Pamatujte, aby tapetu na pruhy řezat na zadní straně. Velmi podstatné je podívání se na vzor tapety.Nemůžeme ho postřihat. Lepé ustřihat tapetu s přesahem, které ohneme na koncí praci. Tapetu lepime jenom na čisté a suché dveře. Je to opravdu velmi zakládní. Nejlepé lepit pruhy tapety na výsku dveří a dělat to odhory. Mějte na pamětí, aby vyhnat bublinky zpod tapety, jínák nebude to vypadat hezky. Potom nutné je ořiznutí přesahu tapety a uhladení celého povrchu stěrkou. Dokonalým tipem je přefoukaní teplým vzduchem z fénu na vlasy. Z druhou stranou dveří postupujeme stejnou metodou.

Renovace
Autor: FunkBrothers
Źródło: http://www.flickr.com
Nějakým ostrým řezákem musíme prořiznout tapetu v mistech otvorů pro klič a kliku, důležité je též ořiznutí okraju tapet. Jestli toho neudělame můžeme mít později problém z zamykáním dvěři. Je to opravdu velmi jednoduchý způsob na obnovení dveří. Není to konec vyhod takovych tapet. Samolepící tapety na dveře kromě toho jsou velmi levné a mají hodně vzoru. Doopravdy každy najde něco pro sebe a pro svůj dům.

Nejpopularnější jsou určitě „dřevěné vzory”, na kterých představené jsou roční letokruhy rozmanitých druhů stromů. Ale samozřejmě samolepící tapety (samolepící tapety) na dveře to nejen vzory stromů. Můžete nabyt také jíne pozoruhodné vzory. Pečování o opravené dveře je jednoduché. Stačí jenom umývat dveře neabrazivnimi prostředky, abychom náhodou neodřeli tapetu.

Kdy budete kupovat samolepící tapety - takhle http://demural.cz/fototapety/architektura (http://demural.cz/fototapety/architektura) - na dveře je třeba pamatovat o dobře propočitané spotřebě. Zakládní je brát zřetel na vzor a na to, aby dobře vypadal. Jestli bude nedůkladně lepený nebude to vypadat příjemně. Navrhnujeme koupit kus tapety navíc, abyste v budoucnosti mohli napravit nějaké poškození.

Tapety koupite v prodejnach s bytovymi doplňkami. Obyčejně vyběr je velký a ceny nejsou vysoké. Jestli avšak nenajdete níc zajímavého můžete zkusit hledat tapet na internetu. Existuji speciální stranky, které prodavájí jen tapety, v tím též samolepící tapety na dveře.