Zdi plné dobrodružství a originality.

Mozaiky, různorodé barvy a drobnůstek nám můžou zdobit naše obydlí. My rozhodujeme o tom, jak budou vyhlížet naše stěny.

Všechno v naší existenci mají přesný průběh
.
plochý
Autor: Living Rooms London
Źródło: http://www.flickr.com
Anebo snad předurčení je něčím mnohém než to, že všechno se odehrává kvůli něčemu? Je to optání, nad kterým by jsme mohli více polemizovat. A i jestli bychom se do toho pustili, tak většinou přestaneme tam, kde jsme začali. Co určitě není předurčení je, jakou barvou si vymalujeme pokoje. Jaké si dáme fototapety do kuchyně, které zařízení si tam koupíme, či klidně jakou matraci si koupíme do manželské postele, popřípadě dětem. Je toho spousta co můžeme udělat.

Smíme použít 3d obrazy na zeď, které nám udělají náš prostor více pestrobarevným- super 3d obrazy na zeď. Rovněž si můžeme vytisknout fotky, dát je do rámu a pověsit je do konkretního pokoje na zeď. Fototapety do kuchyně nám můžou milým způsobem zaplnit jídelní koutek. Máme hodně druhů odstínů, nápady, které můžeme užít. Též smíme tyto fototapety do kuchyně sladit s 3d obrazy na zeď, jaké můžou být námi vytvořeny. S odstínem kuchyně také můžeme sehrát veškeré kuchyňské přístroje či užívané předměty. Pokud si vybereme žlutou barvu, která je barvou podnícení, smíme k ní zakoupit jídelní servis, také v tom souhlasným odstínu. Záleží na nás, pro kterou příležitost a který prostor si odstín budeme volit.

Nezáleží jen na tom, co máme rádi, ale též na tom, kde se konkrétní věc eventuálně odstín bude slušet. Pár lidem se nemusí dobře spát či pracovat v pokoji s červenou barvou. Přívětivým způsobem jak uklidnit odstín, je přidat jakýsi motiv, který doladíme s vnitřkem konkretního pokoje- fototapety kuchyně. Kuchyně je prostorem, kde se odehrává spoustu věcí. Vaří se tam, je to místo setkávání. Proto je prospěšné, aby právě tato místnost mohla být pracovním místem, ale také příjemným pro setkání. Pro tuto více záměrnou místnost, jsme povinní zvolit odpovídající zařízení.

Na místě, kde se nachází dřez a kuchyňská deska, smíme použít kuchyňské obkladačky, u stolu smíme použít fototapetu s různorodými motivy a jinde vymalovat.


Je hodně možností jak si zařídit místnost. Můžeme vybrat více motivu nebo méně, záleží kolik věci máme rádi dohromady a co bychom chtěli v konkrétní místnosti mít.