Jak si vyzdobit dokonalým způsobem stěny v prostorech, kde rádi jsme.

To je podstatná věc. Co udělat, aby moje místnost byla nejoriginálnější z dokonalých? Klademe si tuto větu hodně krát v roce. Nejenže ji chceme mít dokonalou. Chceme ji mít taký útulnou, pohodlnou, okouzlující.


fototapety
Autor: sailn1
Źródło: http://www.flickr.com
plakáty na zeď
Autor: DUKA
Źródło: DUKA
plakáty na zeď
Autor: Sylvain Moreau
Źródło: http://www.flickr.com

Jsme velmi podnícení, jak nám něco nejde eventuálně když to nemůže být dle naši fantazie. Často jdeme s proudem, jelikož si myslíme, že neznáme co a jak udělat. Ale tak to nefunguje. Pouze se musíme na chvíli zastavit, nadechnout se a pořádně se ponořit do svých myšlenek. Vlastníme to v sobě, jen v úplném tom každodenním kvapu, se nám nedaří trochu zadržet a přemýšlet nad tím, co vlastně si přejeme mít. Různí designéři na oblečení, též motiv na daný model, musí odněkud brát. Na stěny smíme použít různé předměty. Fotorámečky si můžeme udělat sami z dílku pevného papírů a pár drobnůstek. Na stěny také smíme nalepit různé fototapety - mnohem si můžete přečíst na internetu. Plakáty na zeď jsou též jedním z mnohá způsobů jak si zkrášlit vlastní bydlení. Neustále na cosi myslíme. Na všelijaké věci. Musíme též své myšlenky užívat k tomu, aby se z nich vytvořila realita. Ať nejsou pouze v hlavě, nýbrž ať už ty fototapety, plakáty na zeď, různé rámečky začnou náš pokoj zdobit. Je potřeba abychom uvěřili tomu, jež to co si představujeme, může být hmatatelné. Naše sny smí být skutečné pro každého kdo přijde do našeho domova. Svůj interiér si můžeme také vyzdobit nábytkem, nebo starými předměty, které už nepotřebujeme. Správným opatřením a upravením smí vytvořit ojedinělý kousek. Hezkým nápadem, jakým by mohl být nazdobený náš interiér je tráva. Tráva na louce s drobounkými květy působí jemný nádech krajiny. Zeleň se mimo jiné jeví rovněž jako zklidňující odstín, jaková působí dobře na lidi. Zdi si buďto smíme vytapetovat nebo vymalovat na zeleno a domalovat rozházené po louce sedmikrásky a další polní květy.


Milovníci hmyzu si smí své nejlepší díla nechat vylepit či namalovat na khaki polní stěnu vlastní místnosti.


Palouk smí být jedním z hodně nápadu, které budeme držet ve svém domě. Smíme užít i jiné nápady. Základem je se v pokoji cítit dobře - Líbí se mi plakáty na zeď.