Perfektní záchod v hospodě.

Toaleta je velmi vyznamným místem v každém domu. Ale je to rověž místnost, kterou měli byste v rozmanitého druhů veřejných prostorách. Níže představujeme Vám náš názor na veřejné záchody, obzvláště pokud jde o toalety v hospodách.


Myslime, že je určité proč je to tak vyznamné. Nicmeně napišeme o tom něco víc v naším textu. Budeme usilovat objasnit Vám jak by měl vypadat ideální záchod. Pravidla jsou dost jednoduché a je jejich jen pár. Mějte na pamětí, že vždycky nejzákladnější je čistota. Pokud máte nějaké pochybnosti tykající se čistoty proste o podporu lidí, kteří pracuji v hospodě.

Určitě v každé toaletě musí se nálezt toaletní misa a umyvadlo. Ale máme názor, že je ještě pár věcí, které jsou nutné. Myslíme tady o papírových osuškách nebo elektrické osoušeči rukou a jistě hygenickým prostředku na mytí. Nejlíp v mechanických podavačích - http://www.impecohygiena.cz/category/osousece-rukou. Kromě toho myslíme, že nejpodstatnější v každé toaletě je zařízení pro postižené. Je to doopravdy špatné, kdy osoba tělesně postižená nemůže použit toaletu. Nejde o nějaký luxus v toaletě, ale o pomůcky, diky kterém použiti záchodu bude možné.

toaleta
Autor: Melissa Wilkins
Źródło: http://www.flickr.com
Zařízení bezbarierového záchodu je snadné - obchod Impeco. Stačí trošku větší kabinka, ve které budou připravené speciální madla při toaletní mise. Kromě toho všechny předměty musí být ne vyšce, která nebude problémem pro vozíkáře a zrcadlo musí být trochu naklopené. Jistě dostupu na toaletu nesmí bránit nějaké překážky. Malý práh pro správných lidí není problém, ale pro vozíkáře je to doopravdy ohromná překážka. Bohužel hodněmnoho restaurací nepamatuje na vozíkáře. Doporučujeme chodit pouze tam, kde takové toalety najdete. Pomáhajte restauracím, které pamatují na všechny své návštěvníky, rovněž na vozíkáře.


Dle záchodů můžete hodnotit celou restauraci. Pokud záchod je čísty můžete být klidní jestli jde o čistotu kuchyní a celé restauraci. Záchod je svědectví hospody. Jestli v vaším minění něco není v pořádku vždycky postěžujte se personály. Mějte na pamětí, že v toaletě musite najít teplou a studenou vodu, mýdlo – nejlíp tekuté, utěrky – nejlíp papírove nebo automatický vysoušeč rukou. Nejvyznamnější je vždycky čistota záchodu.