Aranžování veškerých domácích stěn s tématem retro módou

Stále více se začínáme navracet do 50. let s oblékáním. Retro styl začíná byt vídán stále více. Dodnes jsme mohli ho pozorovat hlavně na módních doplňcích. Teď můžeme udělat průlom ve vlastním obydlí, a jestliže se nám trošku líbí, smíme ho využít jako nástěnný vzorek do naších místnosti. /


fototapety do ložnice
Autor: Grégory Tonon
Źródło: http://www.flickr.com
fototapety do ložnice
Autor: www.TwojaBateria.pl
Źródło: www.TwojaBateria.pl
Vlnění, pruhy a květiny jsou podstatou pro retro módu. Dívky na sebe strojily žluté eventuálně zelené odstíny se spoustou vzorku. Teď se moc oděvů provádí tímto způsobem. Není od věci si více o tomto tématu něco projít a naaranžovat si jakýsi pokoj v obydlí tímto stylem. Mezitímco opakovaně aplikujeme fototapety do ložnice monochromatické, můžeme se zcela uvolnit a vyzkoušet něco více výstředního. Jakási ta květinka eventuálně proužek doteď nikomu nic neudělal. Zakoupení fototapety do ložnice v žlutém odstínu s bílými puntíky by se jistě líbilo více lidem. K tomu sladit nábytek a také lustr v retro módě a již máme zbrusu novou ložnici. Abychom nedrželi pouze jeden pokoj v tomto stylu, smíme třeba naaranžovat i koupelnu - oficiální zdroj - fototapety do ložnice. Do ní by spíše se hodily fototapety v barvě zelené či bílé s kytkami či pruhy. Také můžeme nalepit fototapety do koupelny v jednom odstínu a k tomu komponovat všelijaké retro ozdoby. Jakoukoli barvu na fototapety do koupelny si vyberete, jistě bude skvělá - příslušná strana demural.cz.


Retro charakter je jeden z hodně populárních stylu ve společností. Je to nejenom hezká móda ale i hodně elegantní. Právě zásluhou její ladnosti a velice příjemné a přitom pozorovatelné kráse vaše pokoje budou vypadat originálně a nádherně.